چرا باید از افزونه های وردپرس استفاده کرد؟


wordpress
وردپرس چیست؟

وردپرس یکی از بهترین و محبوب ترین پلتفرم های ساخت سایت بدون نیاز به کدنویسی است که به دلیل رابط کاربری عالی و قدرت بالا در ساخت سایت های با کیفیت، مورد توجه جامعه کدنویسی قرار گرفته است. این پلتفرم فوق العاده به شما این امکان را می دهد که بدون حتی یک خط کدنویسی، بتوانید بهترین سایت ها را بسازید و از آنها در هاستتان استفاده کنید.

wordpress development

افزونه وردپرس چیست؟

یکی از بزرگترین نقاط قوت وردپرس، افزونه های آن است. افزونه های وردپرس به شما این امکان را می دهند که بتوانید با اضافه کردن آنها به وبسایتتان، قابلیت های جدیدی در سایت اضافه کنید. افزونه های وردپرس علاوه بر قابلیت های جدید، می توانند امنیت و سئوی سایت شما را بالا ببرند و باعث افزایش سرعت وبسایت شما شوند. دیگر قابلیت افزونه ها، اضافه کردن افکت های انیمیشنی است که سبب زیباتر شدن سایت می شود که کاهش نرخ پرش و افزایش جذب مشتری را در پی دارد.

برخی از کدنویسان php که به وردپرس مسلط هستند، می توانند برای ساخت قابلیت جدید و یا بهتر کردن افزونه های قبلی، با کدنویسی افزونه بسازند. این افزونه ها بعضا بهتر از افزونه های قبلی هستند و یا آپشن های جدیدی که قبلا در دسترس نبودند را به وبسایت اضافه می کنند. افزونه های وردپرس غالبا در سایت های فروش افزونه ها، عرضه می شوند و شما می توانید آنها را تهیه کنید.

یکی از نکاتی که هنگام خرید افزونه ها باید در نظر داشته باشید، پشتیبانی سایت فروشنده از محصولات است. درصورتی که سایت فروشنده از محصولاتش پشتیبانی نکند، شما باید تمام مشکلات حین نصب و استفاده افزونه را شخصا برطرف کنید، اما در صورت داشتن پشتیبانی، تیم پشتیبانی وبسایت فروشنده به شما در جهت رفع مشکلات کمک خواهد کرد.

موفق باشید!