هیروبراین کیست؟


herobrine
ماجرای هیروبراین از کجا شروع شد؟

هیروبراین برای اولین بار توسط یکی از بازیکنان ماینکرافت در این بازی پر طرفدار دیده شد. این بازیکن از دیدن چنین کاراکتر مرموزی در بازی تعجب کرده و شرح ماجرا را اینطور روایت می کند:
من یکی از طرفداران ماینکرافت هستم. یبکار مثل همیشه دربازی مشغول کندن چوب بودم که ناگهان موجودی سفید را با لباس استیو و چشمانی سفید دیدم؛ نمی دانستم که باید چکار کنم؟ آن کاراکتر صورتش را برگرداند و از من دور شد. همانطور که در آن منطقه پیش رفتم مکان های غیرعادی دیدم، درختانی که برگ نداشتند، تونل های 2 در 2 درون کوه ها و هرم های کوچک شنی در اقیانوس. من اسکرین این تصاویر را ذخیره کردم و پس از مدتی در فروم قرار دادم تا ببینم شخص دیگری نیز مانند من به چنین موجود عجیبی برخورد کرده است؟ اما لحظاتی بعد این پست پاک شد.چندبار دیگر نیز همین کار را تکرار کردم تا به هدف خود برسم اما هربار مثل همیشه این عکس ها پاک می شد. تا اینکه پیامی از طرف هیروبراین برای من آمد که در نوشته شده بود بس کن. من اسمش را زدم تا مشخصات آن را پیدا کنم اما با خطای 404 مواجه شدم، پروفایل هیروبراین پاک شده بود!!!!!


herobrine in minecraft

هیروبراین در بین کاربران چطور دیده شد؟

داستان هیروبراین در بین کاربران و علاقه مندان ماینکرافت، بسیار دیده شد، تا حدی که برخی از نظریه پردازان ماینکرافت می گویند که این کاراکتر روح برادر ناچ (سازنده بازی) است که هیروبراین نام دارد. این موضوع به دلیل داشتن علاقه مندان زیاد، به موضوع بسیار مناسبی برای استریمر های ماینکرافت تبدیل شد تا حدی که یکی از این استریمرها در استریم خود هیروبراین را دید.

برخی از گیمرهای ماینکرافت معتقدند که هیروبراین به دلیل وجود ویروس در بازی ماینکرافت ساخته شده که سعی در خراب کردن بازی دارد و به همین دلیل هنگامی که شرکت موجانگ بازی ماینکرافت را خریداری کرد، پس ازهر آپدیت از واژه ی حذف هیروبراین در قسمت تغییرات بازی استفاده می کرد.

اما آیا واقعا هیروبراین وجود دارد؟

از زمان مطرح شدن وجود کاراکتر هیروبراین، یوتیوبر های زیادی ادعا کردند که هیروبراین را دیده اند اما در این وبلاگ می خواهیم حقیقت عجیبی را مطرح کنیم؛ هیروبراین وجود ندارد!!! شاید از این گفته تعجب کنید اما چند دلیل محکم برای رد وجود هیروبراین وجود دارد:

  1. تمام این افراد اعتراف کردند که تا به حال هیروبراین رو ندیده اند و فقط برای جذب مخاطب این کار را کرده اند.
  2. یک روح نمی تواند بازی را تسخیر کند.
  3. ناچ گفته است که هیچ برادری به نام هیروبراین ندارد.
  4. شرکت موجانگ این کار را انجام می داد تا نشان دهد که هیروبراین برای آنها مهم است.


موفق باشید!